• Ochrana zdraví při návštěvě kostela
    Níže uvedený odkaz vybízí k chování návštěvníka kostela během mimořádných protinákazových opatření - Covid-19.
    Přidáno v 26. 4. 2020 12:07, autor: Josef Cacek
  • Velikonoce
        Mimořádná situace neumožňující společenství farnosti o velikonočních svátcích vyzývá k mimořádným formám prožití nadcházejících Velikonoc.
    Prožijte velikonoce se svým biskupem.
    Přidáno v 9. 4. 2020 3:38, autor: Josef Cacek
  • Zpřísňující opatření proti koronaviru
        Otec arcibiskup Graubner znovu upozorňuje věřící, aby příkladně dodržovali vyhlášená opatření vlády ČR k omezení šíření koronavirové infekce. Společné bohoslužby by se neměly konat ani v malém počtu věřících. Mše svaté budou kněží sloužit v soukromí a kontakt s věřícími by měl probíhat především prostřednictvím telefonu, mailu apod.   Otec Graubner vyzývá věřící k intenzivní modlitbě za všechny nemocné, ohrožené, zdravotníky, za sebe navzájem a apeluje na přijetí krizové situace v době postní jako duchovní cvičení ke změně smýšlení, ke kterému jsme byli vyzváni na popeleční středu.
    Již předcházející sdělení biskupů doporučilo společnou modlitbu všech věřících každodenně ve 20.00 hodin za ukončení epidemie. Modlitbu lze zvolit dle vlastního uvážení.
    Přidáno v 18. 3. 2020 13:32, autor: Josef Cacek
Zobrazení příspěvků 1 - 3 z 82 Zobrazit více »

Podřízené stránky (1): Všechny zprávy